Добро пожаловать на Измаильский форум.

Реклама на Измаильском форуме


+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4
 1. #1
  man
  man вне форума
  Посетитель

  Українців попереджають про можливі припинення електропостачання

  Міненерговугілля направило обласним енергопостачальним компаніям повідомлення про можливе тимчасове припинення електропостачання населення, як це було в 90-х роках, у зв’язку з виникненням дефіциту потужностей в об’єднаній енергосистемі України.

  Про це йдеться в повідомленні «Прикарпаттяобленерго» з посиланням на документ Міненерговугілля, пише УНІАН.

  «Рішення вдатися до таких методів обумовлене розбалансуванням між виробництвом і споживанням електроенергії через дефіцит палива та гідроресурсів», – йдеться в повідомленні.

  «Виконуючи рішення державного підприємства «Національна енергокомпанія України», «Укренерго» й профільного міністерства, енергетики вимушені запроваджувати так звані графіки аварійних відключень із метою економії палива», – наголошується в повідомленні обленерго.

  Як зазначили в компанії, відключення проводитимуться за узгодженими з облдержадміністрацією графіками аварійних відключень під час ранкових і вечірніх пікових навантажень, орієнтовно о 9:00-11:00 і о 20:00-22:00.

  «Відключення окремих груп споживачів триватиме не більше двох годин. Графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України», – йдеться в повідомленні.

  У компанії нагадали, що раніше такі обмежувальні графіки були запроваджені для підприємств і юридичних споживачів області, але вони не дали очікуваного ефекту.

  «Зазначимо, що для кожної області встановлено конкретні ліміти потужності. У випадку, якщо область перевищить споживання електроенергії, в дію буде введено графіки аварійних відключень. Зараз наша область не вкладається в певні ліміти, тому відключення цілком вірогідні», – зазначається в повідомленні.

  ---------- Сообщение добавлено в 14:22 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 14:21 ----------

  Информация полезна тем, у кого дома свое отопление:

  любой современный котел да и обычный циркуляционный насос без электроэнергии НЕ РАБОТАЮТ

  А если котел или насос не работают - значит нет тепла!

  Знаете как сделать, чтобы они работали без электроэнергии? Ответ: http://www.illum.com.ua/79-ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy

  Сразу оговорюсь: для котлов, насосов, холодильников и т.д. важно чтобы инвертор (преобразователь из 12В в 220В), ИБП (источник бесперебойного питания) ВАЖНО, чтобы выдавали 220В с правильной синусоидой! Иначе подключаемое оборудование будет работать совсем не долго!

  Готов ответить на любые вопросы! Готов торговаться! Обращайтесь!

 2. #2
  Новичок

  Re: Українців попереджають про можливі припинення електропостачання

  Ніби і законопроект важливий, але потрібно ще доопрацьовувати, на цьому наголошують експерти! https://www.ukrinform.ua/rubric-econ...a-ekspert.html

 3. #3
  Новичок

  Re: Українців попереджають про можливі припинення електропостачання

  та они надоели со своими регламентными работами

 4. #4
  Новичок

  Re: Українців попереджають про можливі припинення електропостачання

  действительно мы когда ни будь начнем вообще жить как цивилизованные люди,или под шумок ато можно теперь вообще в тупую забить на нас?


 

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения

Search Engine Friendly URLs by vBSEO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51